STACJA PALIW ORLEN

INFORMACJE O FIRMIE

Szanowni Państwo

W związku ze zmianą szyldu naszej stacji paliw z „BLISKA” na „PREMIUM” spółka Budmat Transport zaprasza do współpracy.

 

Nasza stacja oferuje dla Państwa najbardziej popularne paliwa: benzynę bezołowiową Eurosuper 95 i Olej Napędowy Ekodiesel, a także benzynę bezołowiową VERVA 98 i olej napędowy ON VERVA, Autogaz (LPG) i ADBLUE, dostarczane tylko i wyłącznie przez PKN ORLEN. Jest to gwarancja, że na stacji znajdą Państwo wyłącznie paliwo o wysokich parametrach jakościowych, przyjazne dla silnika i środowiska naturalnego.

 

Honorujemy karty płatnicze i karty do bezgotówkowego tankowania: FLOTA, DKV i UTA. Wraz ze zmianą brandu z „BLISKA” na „PREMIUM” uruchomiliśmy program lojalnościowy Vitay, w którym zebrane punktu można wymienić na paliwo, bądź nagrody.

 

Na naszej stacji znajdą Państwo nie tylko najwyższej jakości paliwa, ale także możliwość dokonania zakupów w sklepie przy stacyjnym. Szeroka oferta artykułów motoryzacyjnych zaspokoi potrzeby  wymagających miłośników aut, a bogaty wybór produktów spożywczych, jak i pyszna oferta kącika gastronomicznego Stop Cafe,  pozwoli komfortowo zaopatrzyć się w podróży. Przystępne ceny i atrakcyjne promocje sprawiają, że zakupy to mile zaskakujące doświadczenie.

 

Posiadamy również parking dla samochodów typu TIR. Do Państwa dyspozycji na stacji znajduję się również bankomat oraz kolektura LOTTO.

 

 


Specjalna oferta dla firm i instytucji

Zapraszamy do współpracy – u nas zawsze dobre paliwo w korzystnej cenie, miła i profesjonalna obsługa!

 

Stacja paliw ORLEN

ul. Targowa 4 w Płocku

M: +48 501 197 430, +48 502 197 203

T/F: +48 24 262 75 08

d.wicinski@budmat.pl

Firma BUDMAT Transport Sp. z o. o. świadczy usługi transportowe na rynku krajowym i zagranicznym. Opierając się na doświadczeniu naszych pracowników, gwarantujemy profesjonalny serwis oraz pewność realizacji zleceń.

 

BUDMAT Transport Sp. z o. o.

09-407 Płock

ul. Otolińska 25

T: +48 24 268 02 53

F: +48 24 268 02 50

Przewiń do góry